Sypialnia w kolorze brązu i niebieskiego zgodna z Feng Shui.

Dziś zmieniamy sypialnię  zgodnie z Feng Shui. Jestem po zakupach z klientką. Robimy metamorfozę wnętrza – sypialnia zgodna z Feng Shui. Szukałyśmy czegoś stylowego, co będzie pasowało jej do sypialni dodatkowo będzie spełniało wymogi korzystnej sypialni dla niej i męża w konkretnym miejscu w domu.

Sypialnia znajduje się na pograniczu strefy kariery i wiedzy. Pierwszy projekt zakładał połączenie czerni, złota i kremu, drugi kremu, niebieskiego i latte. Wybrałyśmy ten drugi. Wcześniej sypialnia pomalowana była w kolorze ziemnego, ciemnego fioletu z sosnowymi meblami.

Nowa wersja sypialni zgodnej z Feng Shui to ściany w kolorach neutralnych – połączenie mocnego brązu z jasnym latte, do tego białe meble z dodatkami drewnianymi.

Zdjęcia nie oddają piękna formy ani koloru. Jeśli kiedyś będziecie w Agata Meble lub Ikei przyglądnijcie im się z bliska.Wybrałyśmy detale ze sklepu Agata Meble: piękne złote minimalistyczne lustro, obrazy z kwiatami w kolorze wyblakłego niebieskiego z brązem latte i kremem, dwa geometryczne, kubistyczne wazony w kolorze złota i ciemnego brązu.

Do tego: dodatki Ikea:
pościel w szaroniebieskie paseczki w połączeniu z latte i brązem,
– dodatkowe welurowe poduszki w kolorze wyblakłego niebieskiego,
lampki nocne w kolorze kremu.

Pościel w kolorze latte z dodatkami niebieskimi

palmlilja-komplet-poscieli__Ikea

Wrażenie pięknej, stylowej sypialni za stosunkowo niewielkie pieniądze.

Ta sypialnia na pewno będzie wspierała małżonków poprzez pojawienie się w niej energii komunikacji, dodatkowo energii kobiecej i męskiej.
Na pewno domownicy będą w niej często spędzali czas:)

A jaka jest Twoja sypialnia? Podzielcie się inspiracjami…