Dom o nieregularnym kształcie jest niekorzystny. Brak przestrzeni to brak energii w domu. Foto.www.pinterest.com

Rynek developerski daje nam obecnie wiele możliwości. Mamy do wyboru wiele nowoczesnych mieszkań z nowoczesną architekturą, aranżacją, na nowoczesnych osiedlach często zamkniętych. Ale czy te nowoczesne rozwiązania zawsze są warte swojej ceny?

Jako ekspert Feng Shui mówię – niestety nie. Projektowanie zdrowych domów Feng Shui chyba obecnie jest niemodne. Największym błędem przestrzeni z jakim przyjdzie nam się zmierzyć w obecnym budownictwie jest nieregularny kształt naszego domu, mieszkania i firmy. Co oznacza w praktyce  nieregularna przestrzeń wg. Feng Shui?

Może nie oznaczać nic, kiedy człowiek jest bardzo energiczny, zorientowany na cel  i wie czego chce. Ale częściej jest tak, że z biegiem czasu w domu pojawiają się problemy. Mąż spędza cały swój czas spoza domem, żona skarży się na letni związek, trudności z zajściem w ciążę, rodzina nie identyfikuje się z domem.

Nieregularny kształt mieszkania to zaburzenia krążenia energii, to brak pewnych energii w domu, to problemy z poszczególnymi członkami rodziny lub pracownikami ujawniające się po kilku latach funkcjonowania w danym miejscu – tak mówią zasady Feng Shui.

Dlaczego?

Logicznie rzecz ujmując jeśli czegoś w domu nie mamy nie może wspierać naszej aktywności i nas samych. Każde z miejsc w domu można przyporządkować chińskim trygramom niosącym wiele informacji. Po dogłębnej analizie ekspert wie – w kogo – brak przestrzeni uderzy najpierw, czy będzie to matka, najstarszy syn czy ojciec. Możemy prognozować czy ojciec rodziny sukcesywnie będzie tracił autorytet jako mąż i szef firmy, czy kobieta będzie związana z domem, czy na przykład średni syn będzie czuł się gorzej w domu niż reszta rodziny.

Bardzo ważnym aspektem jest także aspekt zdrowotny jeśli chodzi o Feng Shui w domu. Na podstawie brakujących sektorów możemy prognozować, jakie choroby mogą nas dosięgnąć, problemy z sercem, jajnikami, a może ryzyko pojawienia się nowotworu?

Oczywiście Feng Shui to kompilacja człowieka i przestrzeni, dlatego też mówimy o prognozach, choć z mojego doświadczenia wynika, że bardzo prawdopodobnych prognozach.

Dlatego też warto zobaczyć, czego Ci brakuje w życiu, co idzie nie tak i poszukać regularnego domu,  lub jeśli już masz problem przyjrzeć się problemowi, wprowadzić brakujące energie i mieć miejsca pod szczególną kontrolą

Stosunkowo łatwo po wprowadzeniu zmian i energii osiągnąć zamierzony efekt – zdrowy dom Feng Shui, mieszkanie Feng shui lub biznes zgodny z zasadami Feng Shui.

Czy jeśli masz taki problem i ujawnia się w Twoim życiu, czy warto czekać lub nie wierzyć? Czy na nieregularny dom, mieszkanie, firmę warto wydać oszczędności życia, kilkaset tysięcy złotych? Zgodnie z zasadami Feng Shui i projektowaniem domu według Feng Shui – zdecydowanie NIE.

Zatem jeśli masz problemy w nieregularnym domu koniecznie zasięgnij  konsultacji  Feng Shui. Jeśli chesz kupić taki dom lub mieszkanie koniecznie zapytaj konsultanta.