Czy Twoje marzenia się zrealizują, czy będziesz mieć siłę, chęć do ich wprowadzania w życie zależy także od Twojego domu i miejsca w którym pracujesz.

Od czego zacząć? – to najczęściej zadawane mi pytanie.

Naczelną zasadą Feng Shui jest – prosto rzecz ujmując – zasada wiatru i wody czyli porządek. Zatem, pozbądź się tego, co przyniosło Ci smutek, niepowodzenie, rozczarowanie.

Rozstań się ze zdjęciami, listami ukochanego, oddaj lub wyrzuć niechciane prezenty, pozbądź się pamiątek z pracy z której cię wyrzucili, skasuj z telefonu nazwiska, które nie wzbudzają twoich dobrych emocji. Zrób porządek z ciuchami, których nie nosisz.

A potem spójrz na swoje mieszkanie, czy dom w którym mieszkasz (albo miejsce pracy) – czy to Twoja wizytówka?

Jakie ono jest?
Ma Twój styl?
Czy może jest byle jakie, przypadkowe?
Czy sprzęty, detale, gadżety, które masz w domu odzwierciedlają Ciebie i tylko Ciebie? Czy Twój dom jest tak wyjątkowy jak Ty?

Czy, aby nie marzysz o nowych meblach, kanapach, zasłonkach, komplecie filiżanek żyjąc w nieciekawym mieszkaniu, nie mając czasu albo energii, aby się tym zająć?

Czy przebywając na co dzień w nieciekawym mieszkaniu i pracując w nieciekawym miejscu, można wieść ciekawe i spełnione życie? Z moich obserwacji wynika, że nie!

Są to miejsca z których uciekamy, nie chcemy w nich przebywać, źle się w nich pracuje . Okazuje się jednak, że bardzo często w nich przebywamy nie zdając sobie sprawy dlaczego jest nam źle.

Feng Shui operuje siatką bagua – siatką aktywności życiowych; karierą, związkami, rodziną, bogactwem, zdrowiem, przyjaznymi ludźmi, kreatywnością wiedzą i sławą. Przykładając taką siatkę na plan domu, mieszkania czy biura zobacz, co w każdej strefie się znajduje, czy w ogóle masz takie strefy w domu. Czy, aby nie stoją tam jakieś ciężkie sprzęty stabilizując energię tego, czego nie chcemy?

Zmień kolory! W Feng Shui to nośniki energii wzrostu, rozwoju albo odwrotnie stagnacji. Zmieniając kolor zmieniasz energię w pomieszczeniu. Coś się zaczyna dziać.

A na koniec, a może na początek Twojej przygody z Feng Shui zrób zdjęcia swojemu domowi! Naprawdę warto! Po raz pierwszy zobaczysz go z innej perspektywy. Moi klienci robią. I wiesz co mówią? – O Boże!

Ale…od Ereki jak zapewne wiesz zaczyna się nowe i zdecydowanie lepsze!

A jeśli nie potrafisz poradzić sobie sama, nie wiesz, co dla ciebie najlepsze, lub jak szybko i stylowo odmienić swoje wnętrze, koniecznie się ze mną skontaktuj.