Temat rzeka: sypialnia i Feng Shui – o to pytacie najczęściej:) Jak powinna wyglądać sypialnia zgodna z Feng Shui. Odpowiadam nie wiem….co lubisz, jaką masz sypialnię jak można ją szybko zmienić, jak zliftingować. Generalna zasada jest taka: w tej sypialni chce się przebywać, dobrze się śpi, nie chce się wychodzić z łóżka z partnerem lub mężem i nie można od niej oderwać wzroku. Ja moją sypialnię kocham miłością z wzajemnością:) A Ty?

Co jeszcze jest ważne kiedy mówimy o sypialni i feng shui ?

Na pewno sypialnia jest wskaźnikiem temperatury związku.  Jeśli w sypialni się nie przebywa, nie ciągnie nas do tego miejsca i do siebie, znaczy jest źle zaaranżowana. Jeśli jesteś singielką a Twoja sypialnia jest pusta to także znak, że coś szwankuje w samym domu lub sypialni, być może także w Tobie:) choć z tą prawdą trudno się zazwyczaj zgodzić:)

Przyjrzyj się, zatem swojej sypialni, zrób jej zdjęcia, spójrz całkiem innymi oczami. Pooglądaj inne sypialnie w necie. Może coś cię zainspiruje. Zmień kolory zasłon, dywaników a przede wszystkim pościel  – ten zabieg sprawi, że sypialnia nabierze innego charakteru, nowego wyglądu. Dodaj swojej sypialni koloru i energii a kolor i energia pojawi się w Twoim związku.

Możesz kupić pościel w nowoczesne wzory wówczas uzyskasz nowoczesny charakter sypialni. Możesz poszaleć ze stylem glamour w sypialni  lub shaby chic, wówczas Twoja sypialnia będzie miała bardzo kobiecy charakter, możesz spróbować stylu Eco z drewnem, neutralnymi lub czekoladowymi elementami, lub możesz poszaleć aranżując ją w stylu skandynawskim  z mocnymi akcentami lub stylu vintage tak ostatnio modnym. Nie zapomnij o przytulnym oświetleniu bocznym i przytulnej kolorystyce na ścianach, szczególnie w świetle lamp.

Ile czasu może zająć zmiana?
Znalezienie inspiracji jedno popołudnie.
Wykonanie dwa, trzy popołudnia…
Lub alternatywnie zakupy ze mną 4-5 godzin:)

Poniżej załączam link do wywiadu ze mną sprzed kilku lat Feng shui w sypialni –  zasady urządzania sypialni zgodnej z Feng Shui:

http://www.feng-shui.info.pl/content/view/30/61/

Posłuchaj także wywiadu ze mną z RMF FM oraz Radiu Eska, zajdziesz je przy powyższym wywiadzie(z lewej strony)  choć na pewno już słuchałaś:):):)