Maile zwrotne są dla konsultanta Feng Shui bardzo cenne. Są informacją czy rekomendacje zadziałały, w jakim stopniu i kiedy. Dlatego też nigdy ich nie kasuję. Wielu moich klientów jest w kontakcie ze mną przez długi czas, zmieniają mieszkania, budują domy, wybierają nowe miejsca dla swoich firm. Dziś fragmenty maili, które, bardzo mnie radują bo jak widać uruchamiają w ludziach realną chęć zmiany. Z mojego doświadczenia wynika, że w takich przypadkach zmiany przychodzą najszybciej:„W czerwcu czerwca urodziła nam się córeczka. Zrobiliśmy remont w biurze, wyburzyliśmy „kanciapę” ze środka przedpokoju i zrobiliśmy zamiast niej recepcję, kuchnię połączyliśmy z jadalnią, robiąc tam większy pokój biurowy z miejscem na spotkania z klientami, zlikwidowaliśmy łazienkę, wykorzystując to pomieszczenia na minikuchnię biurową. Jeszcze kilka rzeczy jest do poprawki, ale z czasem mi się uda.W”

„Dom jest przemalowany: – salon – latte i kominek – jadalnia+słup+przedsionek, klatka schodowa – biała czekolada – sufit biały Kuchnia jeszcze nie zrobiona – ale okno wymienione – Podłoga – brązowy gres – dzisiaj kupujemy lampy, żeby nie robić wigilii przy żarówkach 🙂 – na górze – pokój gościnny zrobiony i umeblowany – sypialnia, pomalowana i położone panele, ale nie ma mebli, bo kasy brakło – panele położone są też w korytarzu u góry, więc już się tak nie nosi brud po domu. Nie tknęliśmy jeszcze: – łazienki na dole – pokoju od strony ogrodu u góry – łazienki u góry. Ale myślę, że przyszły rok pozwoli nam to wszystko zakończyć.”

„Co do już wprowadzonych zmian: – od 2 nocy śpimy gdzie kiedyś spał pies – stół przesunęliśmy w bardziej pod okno i zmieniliśmy miejsca siedzące, żeby kontrolować kierunki. przeniosłem już prawie wszystkie rzeczy z pokojów na górze do górnej łazienki, która będzie robiona ostatnia. Przemalowałem je już białą farbą podkładową.” Harmonogram dalszych prac(…) Będziemy się na bieżąco meldować, co do wprowadzonych zmian 🙂 D.”

„Witam Pani Gabrielo, podrzucam zdjęcia z powolnej metamorfozy dawnego „martwego” pokoju. Parę nocy już tu przespałam i naprawdę czuję się tu zupełnie inaczej, duuuuużo raźniej i pozytywniej niż na początku drogi:) Kiedy uporam się już z malowaniem mebli, będzie czas na zastanowienie zastanowienie się nad odpowiednimi dodatkami.Chciałabym trafić na jakąś fajną narzutę na łóżko, współgrającą z obrazem (obraz na razie wisi pionowo, bo nie wbiłam jeszcze odpowiednich gwoździ by móc go umocować w poziomie, ale wydaje mi się, że już widać, że całkiem fajnie tu pasuje i wprowadza dużo życia). Podeślę zdjęcia po zakończonym malowaniu mebli. Muszę przyznać, że robienie tego wszystkiego własnymi rękoma sprawia mi ogromną satysfakcję:)
Pozdrawiam serdecznie A”„Witam Pani Gabrielo,

A ja sobie w miarę możliwości czasowych przeglądam sobie różne rzeczy, aranżacje wnętrz, obrazy… Proszę zerknąć na załącznik, gdzie powrzucałam zdjęcia tego, co wpadło mi w oko (zdjęcia wnętrz + jeden obraz – ale nie wiem co Feng Shui na to:). Pozdrawiam i czekam (nie)cierpliwie:) O.”

„Nie wiem jak Pani dziękować za rady FS dotyczące pokoiku córeczki. Muszę się pochwalić!!!! od jakiegoś czasu moja córka jest zdrowa. Naprawdę jest to wielki sukces. Nareszcie, nie ma diety, jada nawet słodycze, wychodzi na podwórko nieraz przemoczona tacza się w śniegu i nic! nie łapie żadnych przeziębień. Kiedyś zapalenie płuc było na początku dziennym. Szpitale, antybiotyki, pogotowie i w ogóle ASTMA, alergia na wszystko, problemy żołądkowe. Gdzie ta astma się podziała? Jestem zaskoczona i szczęśliwa.” K.
„Chciałam Pani zakomunikować, że remedia, które mi Pani zaleciła zastosowałam i………..zadziałały bo znalazłam pracę. Jeszcze raz dzięki wielkie za wszystkie dobre rady. Serdecznie Panią pozdrawiam i do zobaczenia na Pani wykładach we Wrocławiu, choć to pewnie będzie na dalszych latach nauki. M.”
„Chcę poinformować, iż w pracy mam bardzo wiele spraw (wniosków składanych przez beneficjentów), aż trudno się czasami wyrobić i do tego ciągle się urywają telefony. Czuje energię do życia. Poza tym odczuwam ogromną radość jak gotuję -moja kuchnia pachnie ciastem. Jestem bardzo zadowolona z tego, co jest, a jest bardzo dużo. M.”
„Wprowadzone bardzo proste zmiany natychmiast przyniosły nam nowe możliwości. Wystarczyło, że zmieniliśmy kilka obrazów, wzmocnili strefę bogactwa i kariery, postawiliśmy kwiaty w innych miejscach, oczyściliśmy przestrzeń i powiesili remedia. W ciągu tygodnia dostaliśmy kilka teatralnych propozycji do zrealizowania, a co za tym idzie pieniądze! Czerwiec mamy cały zajęty! Jesteśmy bardzo zadowoleni i dalej pracujemy nad naszym mieszkaniem. Dodatkowo dostaliśmy kilka niespodziewanych drogich prezentów!!!
Pozdrawiamy K.iW, Klienci ze Śląska”

„Szkoda, że nie poradziłem się Pani przed rozpoczęciem działalności. Wówczas na pewno nie musiałbym zamykać sklepu…. W.”

„Pani Gabrielo czy to znaczy, że lepiej od razu poszukać nowej siedziby firmy? Teraz dopiero widzę, że biznesu tutaj nie ma sensu” S.

„Nazwa i logo wymyślone przez Panią to strzał w dziesiątkę, oddają istotę tego, co będziemy robić i w jaki sposób będziemy robić. Bardzo mi się podoba…. H.”

Warunkiem udanej konsultacji Feng Shui jest Twoje przekonanie, determinacja, że potrzebujesz zmian – to Ty, właśnie Ty – a nie ja – chcesz zmiany. Ty chcesz szybko i skutecznie rozwiązać swoje problemy, ja Ci tylko mogę służyć doświadczeniem i pomocą. Jeżeli problemy, z którymi się borykasz widoczne są w przestrzeni, zmiany, jakie wprowadzimy zmienią Twoje życie! Pamiętaj Tylko zmiany powodują zmiany….
Zadzwoń 78 44 47 239
Napisz www.feng-shui@info.pl