ONE LITTLE WORD – magiczne słowo, które sprawia, że się nie boisz, idziesz jak burza, wiesz czego chcesz  i to dostajesz. Zapaliłam  się do tego pomysłu, kiedy tylko o nim przeczytałam. Tego mi trzeba na koniec roku. Planowanie, cele, podsumowania – to uwielbiam, bo to porządkuje mój świat, pokazuje efektywność, miejsce, gdzie jestem i gdzie zmierzam. Teraz mam jeszcze jedno narzędzie – genialne, wielkie małe słowo.

Już za moment będziemy podejmowali postanowienia noworoczne, a potem w ciągu miesiąca o nich zapomnimy.  Tym razem koncepcja jest inna. Wchodzę w Nowy Rok z jednym słowem, które ma w sobie siłę i ładunek emocji tylko dla mnie.

ONE LITLE WORD to magiczne słowo wymyślasz sama, jest tylko Twoje. Jest Twoim skrótem, kluczem, priorytetem na nadchodzący rok. To słowo wokół którego krążysz, medytujesz nad nim, słowo, które jest zawsze przy Tobie, które jest Twoim przewodnikiem, a chwilach trudnych wyciąga Cię na powierzchnię.

To Twoje słowo dodaje Ci energii już na samą myśl. Jakie to może być słowo? Ja obecnie szukam, krążę pomiędzy wieloma, by wybrać to kluczowe, które spina to, czego potrzebuję w nadchodzącym roku:

RUCH
ENERGIA
KOBIECOŚĆ
MNIEJ
WIĘCEJ
SLOW
OPEN
OUTSIDE
DO PRZODU
U SIEBIE
MY
KONSEKWENCJA
OD RAZU
COME BACK
RADOŚĆ
ODWAGA

Słowa mogą być afirmowane po polsku, czy w języku obcym – mają dawać Ci ładunek emocji,  energii, ruch. Mają pchać Twoje cele, postanowienia do przodu, nawet wówczas, kiedy może nie wiesz, czego chcesz dokładnie. Znajdź takie słowo – wówczas nawigatora we mgle – coś, co Cię poprowadzi.

Jakie słowo jest w Tobie? Jakie chce ujrzeć światło dzienne, urodzić się i zacząć w Tobie żyć, by ruszyć do przodu, by coś zakończyć, lub rozpocząć, by dojść tam, gdzie chcesz?

Szukanie słowa to proces,  może zająć Ci trochę czasu. Ja obecnie jestem na etapie medytacji nad moimi słowami.

Co jest  dla Ciebie ważne? Które  słowo zaprowadzi Cię do Ciebie, takiej, jaką chcesz być?
JAKIE JEST TWOJE ONE LITTLE WORD?
Wiesz już od razu, czy będziesz szukać podobnie jak ja?

Jeśli szukasz, koniecznie zajrzyj tutaj na stronę Ali Edwards, która wymyśliła ten i nie tylko ten genialny pomysł.