Jako ekspert Feng Shui pracuję na co dzień w wielu domach i mieszkaniach. Konsultuję także domy, firmy, mieszkania na odległość. Znam sklepy, detale dekoracyjne, style i obwiązujące trendy. Wiem, też, że sama aranżacja domu, zakupy detali dekoracyjnych, wybór odcienia farb, tapet czy innych akcesoriów może być problemem dla kogoś, kto tym się nie zajmuje. Dlatego też jeśli nie masz czasu, nie znasz się na aranżacji wnętrz, nie masz do tego głowy, a szybko i niedrogo chcesz poprawić swoje miejsce na ziemi koniecznie doczytaj do końca.

Mogę pomóc Ci zmienić Twoją sypialnię, pokój dziecka, salon, dobrać elementy do łazienki, przedpokoju czy innych pomieszczeń. Możemy zrobić wszystko naraz. Aranżujemy na podstawie tego, co już masz: wyrzucamy to, co nieciekawe, dobieramy to, co stylowe w dobrym kolorze i w dodatku zgodne z Feng Shui.

Osoby, z którymi się spotykam, często nie wiedzą, co kupić, by dom wyglądał stylowo, gdzie kupić i jak to wszystko połączyć, żeby wnętrze było ciekawe, modne i zgodne z Feng Shui.

Metamorfoza Twojego wnętrza będzie polegać na doborze wskazanych dodatków, ich zakupie i urządzeniu zgodnie ze wskazówkami. Proponowane są sklepy, także sklepy internetowe, kolorystyka lub wspólne zakupy. Usługa może odbywać się także internetowo,a sama konsultacja, rozmowa na skypie. Razem też możemy wybrać się na zakupy. Gwarantuję Ci, że wrócimy szybko i z pełną torbą fajnych, stylowych detali i tkanin.

Nie zastanawiaj się ja tez korzystam z usług specjalistów z różnych dziedzin, dlatego też zawsze dobrze wyglądam, jestem zadowolona, a moje mieszkanie wygląda, tak jak lubię.

Zatem na razie do zobaczenia lub usłyszenia.
A potem idziemy na zakupy:)

W celu przygotowania oferty dla Twojego wnętrza proszę o: przesłanie kilku zdjęć informacji czego oczekujesz gdzie mieszkasz.
Nie zastanawiaj się zadzwoń lub napisz: tel. 78 44 47 239