siatka bagua

Chcę domu z dobrą energią. To zdanie słyszę bardzo często. Każdej z nas zależy na tym, by być szczęśliwą, dobrze się czuć i być zdrową. To samo dotyczy naszej rodziny. Odbieram telefony i odpisuję na maile w takich sprawach…Energia płynie tylko w dobrych miejscach. Wiesz jakich?

Dziś zapraszam Cię do wędrówki ze mną po świecie feng shui, czyli harmonii, balansu, wiedzy o tym, co może nam szkodzić, a co dawać energię do życia.

Od wielu lat pracuję nad domami, mieszkaniami, firmami, by miały właśnie dobrą energię. Robię to narzędziami feng shui. Na moim blogu STUDIO FENG SHUI znajdziesz mnóstwo opinii na ten temat.

Ale dziś mam dla Ciebie coś, co pozwoli Ci zrobić pierwszy krok w nową rzeczywistość Twojego domu. ZROBISZ TO SAMA, choć z moją pomocą. Poznasz dobre strony swojego mieszkania czy domu, poznasz też te słabsze. Przekonasz się, co możesz poprawić, zobaczysz, dlaczego coś nie działa. Mam dla Ciebie dziś siatkę bagua – mapę dobrej energii Twojego domu.

Możesz skonstruować ją sama, a potem zinterpretować fakty – być może Twoje problemy, potrzebę zmian. Zobaczysz czarno na białym, które obszary Twojego domu są w chaosie, które potrzebują ruchu, które masz zagracone, albo poza domem. Daję Ci także strategię jak chodzić po tej siatce w Twoim domu, jak interpretować konkretne obszary związku, pracy, kariery czy zdrowia.

Możesz sama skonstruować taką siatkę, nałożyć ją na rzut mieszkania, czy domu, a potem coś z tym zrobić by było lepiej.

ZRÓB TO OD RAZU, szkoda czasu!
Zrobisz to TUTAJ!

Zapraszam Cię także na mój Fanpage na FB Dom na dobre jak urządzić mieszkanie z dobrą energią według feng shui. Tutaj znajdziesz godzinny lajw na temat siatki bagua. DZIAŁASZ ZE MNĄ?