Blog

Witam Cię w moim Domu na dobre…

feng shui gabriela wagnerTen blog jest miejscem  NA DOBRE – przeglądem tego, co mnie inspiruje, napędza, co uważam za wartościowe, zdrowe i do poprawy. Pasjonują mnie wnętrza, łatwość ich zmiany, szafa, kuchnia, joga, slow life – czyli to, co kobiecie pomaga być piękną i szczęśliwą.

Od dwudziestu lat zajmuję się feng shui, jestem także home stagerem i  trenerem marki  The Stage-It-Up Network PL.  Pracuję także jako home stager dla Freedom Nieruchomości w Katowicach.

Prowadzę trzy strony www.studiofengshui.pl, www.feng-shui.info.pl i www.domnadobre, na której obecnie jesteś.

Na co dzień pomagam ludziom lepiej żyć, ładniej mieszkać i cieszyć się swoim wnętrzem. Doradzam w sprawie wnętrz, konsultuję mieszkania pod kątem home stagingu jak i feng shui. Robię metamorfozy wnętrz i zakupy z klientami.

Konsultuję plany pod budowę domów zgodnych z dobrym feng shui, również zakupy nowego mieszkania. Doradzam, co zmienić, jeśli ludziom nie wiedzie się w ich domach. Feng shui daje mi narzędzia, by pomagać poprawiać związki, finanse a nawet zdrowie. Możesz przeczytać o tym tutaj.

Moja praca home stagera  to przygotowanie mieszkań, domów do szybkiej sprzedaży lub wynajmu. Możesz zobaczyć jak to robię klikając w moje PORTFOLIO.

Zapraszam Cię do szczegółowego odwiedzenia Domu na dobre, poszperaj, poszukaj, weź, co dla Ciebie najlepsze:)

Jeśli potrzebujesz pomocy skontaktuj się ze mną.
Jeśli chcesz ze mną współpracować czekam na Ciebie:)

Kontakt na mnie znajdziesz tutaj:

Telefon: 78 44 47 239
Mail: feng-shui@home.pl

Pozdrawiam Cię cieplutko
Gabriela Wagner

Close
Baby sitter basics