feng shui w związkach

Jednym  z błędów, który pojawia się w konsultowanych przeze mnie mieszkaniach (pod kątem dobrego feng shui), domach, firmach jest niedobór energii wody. Jeśli konsultuję feng shui w związkach zarówno partnerskich jak i tych zawodowych, energia wody jest tutaj kluczowa. Dlatego też rekomendacja DAJCIE WODY jest tutaj podstawą.

Woda poprawia umiejętność porozumiewania się zarówno w domu jak i w pracy.

Energia wody w feng shui to  energia związana z komunikacją, mądrością, inteligencją nauką i porozumiewaniem się. Brak tej energii w domu to często brak motywacji do nauki, kreatywności, rozwoju, ale także  brak porozumienia, trudności w komunikacji. O love feng shui  czyli związkach możesz posłuchać tutaj.

Czasami bywa też tak, że energii jest zbyt dużo w domu czy firmie – skutki mogą być bardzo podobne – mówi się, że woda zalewa konkretne aktywności. Niekorzystnie urządzone mieszkania czy firmy w tym aspekcie to przestrzenie z nadmiarem koloru niebieskiego, który  źle dobrany lub skomponowany może odebrać nam energię do życia i działania. O komponowaniu koloru granatowego możesz przeczytać tutaj.

A gdzie znaleźć energię  korzystną dla związku?

Energia wody, która może poprawić  feng shui to:
woda sama w sobie
kolor niebieski w każdym odcieniu: błękit, turkus, granat
kolor czarny w dodatkach
kształty faliste w tkaninach, dywanach, kształtach

A teraz sprawdź czy w Twoim domu jest energia komunikacji…..