Wiosna to taki piękny czas, kiedy pora roku dodaje nam energii. Wracamy do planów, celów, baczniej przyglądamy się swojemu wizerunkowi, a także miejscu, w którym mieszkamy. Chce nam się zmieniać. Dziś namawiam was na zmianę zawodu, nauczenie się aranżowania wnętrz i zyskanie nowych kompetencji w zakresie aranżacji wnętrza. W czerwcu, będę asystowała Grzegorzowi ze Stage-It-Up  we wprowadzeniu was w arkana wiedzy, jak  aranżować wnętrza, przygotować mieszkanie do sprzedaży, do wynajmu, dla siebie, lub zająć się tym zawodowo.

Na  pewno wiecie, że żeby coś przygotować, sprzedać, warto to zrobić z głową i najlepiej z poradą mądrzejszych.

Każdy z nas się przeprowadzał, lub będzie przeprowadzał, więc wiedza jak sprzedać szybko, z zyskiem i zgodnie z trendami na pewno się przyda. Dodatkowo obecnie aranżacja wnętrz to TOP TEMAT –  zdominowała telewizję, blogi, nasze życie – wszyscy chcemy aranżować wnętrza, żyć lepiej, piękniej i  zgodnie z tym, co modne. Wiele z nas z chęcią i łatwością zmienia wnętrza swoje, bliskich lub klientów. Warto nauczyć się, jak można na tym zarabiać pieniądze.

O home stagingu pisałam wiele razy możesz poczytać o tym tutaj i tutaj. Napiszę tylko, że swoje mieszkanie sprzedałam kiedyś w 10 minut – klient wszedł i kupił… Teraz zarabiam na tym pieniądze. Niemożliwe? A jednak…

Jakie były moje wrażenia po szkoleniu homestagingowym kilka dobrych  lat temu?

Przede wszystkim entuzjazm i euforia związana z łatwością kreowania przestrzeni i przekonaniem, że umiem, to jest łatwe i mam certyfikat, by zająć się tym zawodowo. A potem już samodzielne realizacje przygotowane m.in. dla Freedom Nieruchomości, prowadzenie modułu na szkoleniu dla zaawansowanych i akredytacja Stage-It-Up.

Czego nauczyłam się na szkoleniu, jak aranżować wnętrza do sprzedaży?

Jak wiecie, na co dzień pomagam ludziom poczuć się lepiej u siebie w domu. Sprawdzam, co mogą zrobić, by rozwiązać swoje problemy, lub jak urządzić mieszkanie czy dom, by czuć się w nim świetnie, harmonijnie i w równowadze. Piszę o tym na moim drugim blogu Studio Feng Shui. Jak wiecie narzędziem mojej pracy jest koncepcja dobrego feng shui domu. Podczas szkolenia homestaginowego  moje doświadczenie i wiedza pięknie połączyły się z podejściem homestagingowym właśnie – czyli poprawiamy, by nam i naszym klientom żyło się super.

Tak więc, od  tej pory prowadzę w Warszawie moduł szkoleniowy  dla zaawansowanych o tym, co powinnyśmy wiedzieć o naszych wnętrzach, okolicy, kolorach, ustawieniach, by żyć w harmonii ze sobą i swoim domem.

Co robiliśmy na warsztatach?

Najpierw teoria, mnóstwo wiedzy, informacje jak założyć firmę zajmującą się wnętrzami i home stagingiem. Jeśli zaś chodzi o zajęcia – mnie najbardziej przypadły do gustu te z moodbardu kolorystycznego, budowanie wnętrza poprzez kolorystykę, wprowadzenie harmonii do wnętrza, także dlatego, że przez wiele lat prowadziłam zajęcia z kolorów na Akademii Feng Shui we Wrocławiu.

Czy wiecie, że harmonia we wnętrzu  może być wprowadzona w kilka minut podczas doboru odpowiednich barw?

Byłam  również zachwycona umiejętnością budowania przestrzeni, mebli komód, półek. Jak się okazuje, by wyglądały neutralnie i harmonijnie najpierw trzeba sobie zadać wiele pytań, a potem dopiero ruszać z dekoracją.

Podobnie rzecz ma się z aranżacją łóżka – kolorystyką, ustawieniem detali, ułożeniem tkanin, wyborem faktur, oświetlenia.

Zajęcia z ekspertami dają nam informację zwrotną, że nie zawsze więcej znaczy lepiej – każda z nas na warsztatach chciała pokazać, co umie, a home staging jest o wiele bardziej wymagający, niż nam się wydaje.

I oczywiście wisienką na torcie stała się aranżacja stołu – tym bardziej, że stół jest kluczowym meblem w domu.

Dla kogo to szkolenie?

dla poszukujących nowej drogi zawodowej ( ja wówczas potrzebowałam poszerzenia swoich kompetencji i byłam zafascynowana możliwościami home stagingu)
dla pośredników nieruchomości
dla hobbystów
dla projektantów wnętrz
dla rynku deweloperskiego,
dla aranżacji domów pokazowych
dla tych którzy chcą aranżować wnętrza do wynajmu, sprzedaży, abo po prostu dla siebie

Po co mi to było?

Dla mnie w moim domu. Dla sprzedaży lub wynajmu mieszkania. Dla moich znajomych. Dla zarabiania dodatkowych pieniędzy. Dla rozwoju mojej kreatywności. Dla świetnego samopoczucia w domu. Dla uzyskania efektu wow – ja tak chcę mieszkać. Dla pomocy innym.

Cały czas coś sprzedajemy: wiedzę produkty, siebie – dlatego warto zrobić to profesjonalnie,   z wiedzą i doświadczeniem z najwyższej półki.

Gdzie i kiedy szkolimy najlepszych w Polsce home stagerów?

Najbliższe szkolenie odbędzie się w Katowicach, później w Warszawie  Na szkolenie marki Stage-It-Up  przyjeżdżają osoby  z całej Polski – „wysoka półka” więc odległość nie ma znaczenia:)

Stage -It-Up to społeczność kreatywnych ludzi, mentoring, grupa sparciana FB, spotkania sieciowe, networgingowe, znajomi, wiedza i doświadczenie osób, które zajmują się wnętrzami, a także sprzedażą i wynajmem mieszkań. Warto? warto….

Gdzie i kiedy?

Katowice, 6-7-8 maja 2017 w godzinach 10-18.

Jeśli potrzebujesz dopytać o szczegóły, koniecznie zadzwoń do mnie tel. 78 44 47 239

A teraz wisienka na torcie:  zobacz jak profesjonaliści potrafią wyciągnąć potencjał z przestrzeni: czyli jak profesjonalnie przygotować mieszkanie do sprzedaży lub wynajmu.
Zapraszam Cię na stronę Stage-It-Up  
Tak! to jest możliwe:)

A tutaj znajdziesz szczegóły szkolenia.