Wkrótce rozpoczynamy Nowy Rok Chiński, Rok Metalowego Szczura. Rok może być trudny, może nami potrząsnąć, zdeptać, skaleczyć. To rok silnej wody jang i silnego metalu – metalu mocnego, ostrego, tnącego. To nowe rozdanie, początek – bo szczur jest pierwszym znakiem z 12 w astrologii chińskiej. Dodatkowo w wykresie urodzeniowym roku mamy energię Grand Dukea – zbyt silną energię i przyśpieszenie. Będzie się działo i zmieniało.

Specjaliści mówią: przypomnij sobie, jak wyglądał Twój rok 2008 – wówczas też mieliśmy rok szczura tyle, że ziemnego, czyli było bardziej łagodnie. Ja namawiam do przygotowania się do tego roku i wykorzystania w domu, w firmie, w mieszkaniu, najlepszych obszarów feng shui w 2020.

Na moim drugim blogu zaczynam cykl „Jak ustawić się w 2020 roku, by było nam najlepiej”. Zachęcam Cię do obserwowania moich postów na drugim moim blogu, oraz do zapisania się na Newsletter… Wszystko to znajdziesz TUTAJ ….

A jeśli czujesz, że utknęłaś z karierą, finansami, relacjami , czy związkiem koniecznie ZRÓB KONSULTACJĘ FENG SHUI. Informację znajdziesz TUTAJ.